UAB „TOPKODAS” yra pirmaujantis aukščiausios kokybės apsaugos ir namų automatizavimo produktų gamintojas ir kūrėjas, specializuojasi elektronikos, ryšių, prieigos kontrolės, apsaugos signalizacijos sistemų ir programinės įrangos srityse. Įmonė įsikūrusi Kaune, Lietuvoje (Europos Sąjungoje). Mūsų komanda sukaupė daugiau nei 16 metų patirtį produktų kūrimo srityje, kad pateiktų pažangiausius išmaniųjų namų ir pramonės automatikos bei apsaugos sistemų sprendimus.

Didžiuojamės kurdami ir gamindami novatoriškus elektroninės įrangos, mikroprogramų ir programinės įrangos produktus, kurie atitinka besikeičiančius mūsų klientų visame pasaulyje poreikius. Mūsų įsipareigojimą diegti naujoves ir neatsilikti nuo tendencijų atspindi nuolatinis naujų, aukštųjų technologijų gaminių, užtikrinančių aukščiausio lygio saugumą ir apsaugą, kūrimas.

Nesvarbu, ar norite apsaugoti ir kontroliuoti savo namus, ar verslą, UAB „TOPKODAS” turi jūsų lūkesčius atitinkančių produktų. Mūsų komanda siekia pateikti geriausius rinkoje esančius gaminius ir inovatyvius sprendimus, kurie pranoksta jūsų lūkesčius.